0256 811 6111 Efeler Mahallesi Ege Caddesi No:174/A (Altın Ekmek Karşısı- Şok Market üstü) Altınkum Sürücü Kursu Didim/Aydın 09:00 - 19:30
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kursumuz, Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen ( A1, A2 , A ve B ) sınıflarında sürücü sertifikası vermektedir. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır. Teorik ders programını bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim programına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır. 2024 yılında tüm öğrencilerimize daha kaliteli hizmet vermek için araçlarımızı sıfırlayarak devam etmeye karar verdik . 12.kuruluş yıldönümümüzde yeni eğitim okulumuzda hizmetinizdeyiz. Didim'in en yüksek kapasiteli Sürücü Kursu olma gururunu yaşıyoruz. Her zaman dediğimiz gibi sizler daha iyisini hak ediyorsunuz..

 

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Kuruluş amacımız sürücü eğitimi alanında, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Didim’in ve Türkiye’nin en iyi Sürücü kursu olan Özel Öz Altınkum Motorlu Taşıt Sürücü Kursu, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına, (programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermek ve bu sayede personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu, Türkiye’nin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır . Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır. Kursumuz bu nedenle “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir. "İDDİALIYIZ ” "DİDİM'İN EN YÜKSEK KONTENJANLI VE  EN İYİ SÜRÜCÜ KURSUYUZ” "EĞİTİM VERMEK ,BİLDİĞİNİ ÖĞRETMEK YETENEK İŞİDİR” "Kursumuzu Görmeden Karar vermeyin !”

2139 Kursiyer
35 Yıllık Tecrübe
12 Usta Öğretici
100% Başarı
Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?